Zamknij

Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Pilica
    (05-660)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Spedytor/Dyspozytor

Pilica

, SMART-HR
248 dni do końca
Opublikowane 2023-09-15 17:02:29

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Spedytor/Dyspozytor
Pilica

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji na terenie Unii Europejskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Pilica, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Planowanie, organizację i koordynację transportów międzynarodowych i krajowych,
  • Realizację zleceń złożonych przez klientów i zapewnienie ich terminowego wykonania,
  • Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz przewoźnikami,
  • Nadzór nad dokumentacją transportową i jej poprawnością,
  • Przygotowywanie raportów z bieżącej pracy i raportowanie do przełożonych,
  • Współpracę z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynnej logistyki,
  • Wykonywanie innych zadań związanych ze stanowiskiem.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku Spedytora lub Dyspozytora – warunek konieczny,
  • Znajomości rynku transportowego,
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację,
  • Znajomości MS Office i sprawnej obsługi komputera,
  • Komunikatywności, umiejętności organizacyjnych oraz negocjacyjnych,
  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dużą swobodę działania.